четверг, апреля 12, 2012

Доброчинна акція - виший частинку ковдрочки

Взято у sestra_yuliya

Originally posted by ja_mamusia

 

Благочинна акція: Ковдрочки для діток зі СМАком
Кольорові ковдрочки для невиліковно хворих діток, які місяцями перебувають у сірих лікарнях. Щоб подарувати цим діткам кольоровий настрій треба зовсім мало - вишити картинку, а ми пошиємо з них ці чарівні ковдрочки... Дітки, які отримають ці ковдрочки, подарують Вам свої посмішки, а це, повірте, немало! Ці ковдрочки чарівні і цілющі, адже з нашою працею вкладатимемо в них і найкращі побажання діткам!

Термін - необмежений...на одну ковдрочку треба 12 вишивок(Ви можете вишити і передати за бажанням...раді кожній вишивці)....розмір не має значення, важливо, щоб вишивка була дитяча і кольорова.

На сьогодні маємо 23 вишивки!!! На одну ковдрочку іде 12 вишивок. Бракує ще однієї вишивки на другу ковдру!

Перша ковдрочка - для маленької Мар”янки з Києва. У Мар”янки важка, невиліковна генетична хвороба СМА (спінальна мязова атрофія). Зараз Мар”янка в лікарні у реанімаційному відділенні...
Наступна ковдрочка -для Нікіти з Києва.
Далі - для Лук'яна зі Львова.
Далі - для Софійки.


"Мрію, щоб акція "Ковдрочка для діток" стала ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ!!!! Не має значення де Ви живете! Вишивайте і передавайте чи відправляйте поштою Ваші виштвки!Для Вас - це чудова арт-терапія, а діткам - радість!!! РОЗКАЖІТЬ ПРО АКЦІЮ ДРУЗЯМ!!!" - Іринка Клюс

Вишивки можна надсилати поштою (Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, 80381 вул. Романа Шухевича, 57. Ірині КЛЮС), у Львові принести у Фотошколу "Студія 111" (Крива Липа, 6).

3 комментария:

anelE комментирует...

Так Никиты больше нет....

Лана комментирует...

Думаю, что теперь будет для кого-то другого...

Joel комментирует...

Hi, Nice post. Would you please consider adding a link to my website on your page. Please email me.

Thanks!

Joel Houston
JHouston791@gmail.com